SAMOWYŁADOWAWCZA PRZYCZEPA ROLNICZA RICHIGER T-24

Pojemność 24 m3 / 18,5 tony, wydajność przeładunku do 9 ton pszenicy na minutę, średnica przenośnika ślimakowego 475 mm.

Przednia i tylna oś kół działa niezależnie od ich osi pionowych, ich zakres ruchu pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z podłożem wszystkim kołom. To skutecznie zapobiega uderzeniom i wstrząsom podczas transportu na trudnym terenie oraz gwarantuje integralność przyczepy w każdych warunkach.

Podczas jazdy po nierówności gruntu, integralny mocny system jazdy jednocześnie obraca się z przednimi kołami. Jest to prosty, wytrzymały i bezobsługowy mechanizm, który jest zablokowany do jazdy po drogach, aby zapobiec wibracjom i kołysaniu.

Za pomocą wbudowanego oddzielnego mechanizmu skrętu oś skręca tylne koła z przednimi kołami co znacznie wpływa na zmniejszenie promienia skrętu i większą zwrotność. Samo regulowane tylne osie w T24R i modeli T32R, łączą wysoką manewrowość obracania zsynchronizowanego z przednimi kołami i obciążeń masy całkowitej. Wszystkie koła mają zdolność sterowczą, zapobiega to poślizgowi oraz uszkodzenia podczas skręcania z pełnym obciążeniem.
Promień skrętu wynosi 8m dla T-24 i 9m dla T-32.

Obciążenie jest rozłożone proporcjonalnie między dwoma osiami, tylne belki rozkładają ciężar na wszystkich pokładach.Takie rozwiązanie zapewnia uzyskanie lepszego rozmieszczenie siły nacisku ładunku.

Osiągają wyższe prędkości przeładunku zbiornika dziękki unikalnej budowie oraz średnicy ślimaka 475 mm.Wydajność maksymalna to 9000 kg. na minutę ! (T24R i T32R)

Tylny wahacz zapobiega poślizgowi i uszkodzenie ładunku podczas obracania się zbiornika wypełnionego ziarnem. Osie montowane są na solidnych stalowych wałach sworzniowych obrotowych.

Ponieważ ciężar całkowity nie jest umieszczony na dyszlu ciągnika, mogą być stosowane ciągniki mniejszych rozmiarów. Zaczepiania i odczepiania są wykonywane szybko, bezpiecznie i bez wysiłku.

Parametry: 
1. Pojemność 24 m3 / 18,5 ton
2. Waga pustego 5970 kilogramów
3. Rozładunek :120 sekund
4. Promień skrętu – 8 metrów
5. Opony 18.4×26 „12
6. Górna plandeka – standardowa

Oferujemy najwyższą jakość maszyn za rozsądną cenę !

Jeśli w dowolnym momencie przeglądania naszej strony masz pytania dotyczące naszych urządzeń wyślij e-mail biuro@silos-bag.pl lub zadzwoń 698 456 746

Zapraszamy do współpracy.