WORKOWNICA PASZOWA RICHIGER R6F

Workownicę paszową RICHIGER R6F stosujemy do zakiszania i przechowywania zielonki w silosach foliowych.

Pozwala nam na niezależną od innych podmiotów produkcję  wysokowartościowej paszy dla zwierząt we własnym gospodarstwie.

Kiszenie z posiekanej zielonki w silosach foliowych jest procesem, który najlepiej zachowuje pierwotne właściwości odżywcze rozdrobnionych roślin. Specjalna budowa ślimaka kompresyjnego umożliwia nam to zadanie. Poprzez fermentację cukrów roślin pastewnych poprzez bakterie kwasu mlekowego, w szczelnie zamkniętym silosie foliowym naszej produkcji, bez dostępu powietrza powstaje bardzo przyswajalna, wysokowartościowa pasza dla zwierząt. Produkt będąc w silosie foliowym nic z niego nie traci poprzez wycieki i zwiększone ryzyko dostępu powietrza i wody jak podczas tradycyjnego silosowania.

Proces konserwacji jest tak skuteczny, że produkt może być przechowywany w naszym silosie rok bez pogorszenia jakości. Ponadto produkt końcowy jest bardzo smaczny i dobrze strawny. Może być codziennie stosowany jako pasza. Wszystkie rośliny mogą być tą metodą konserwowane.

Za pomocą przenośnika płaskiego i ślimaka w łatwy i szybki sposób napełnimy silos aby przetworzyć naszą zielonkę na wysoko jakościowy produkt paszowy dla naszej hodowli.

 Wysokość boczna przenośnika podajnika jest regulowana . Jest zasilany przez silnik hydrauliczny o zmiennej prędkości poprzez jego obciążenie w celu uproszczenia ładowania zielonki.

Dane techniczne:
Wymagana moc ciągnika : 80 KM
Wydajność : 30-40 ton / godzinę (zależy od wilgotności i wielkości posiekania).
Silos o średnicy 1,8 m.
Dwa niezależne hamulce na każdą stronę zapewniają odpowiednią siłę hamowania.

Dla najlepszych rezultatów zalecane jest aby posiekanie zielonki  było nie większe niż 2cm długości.
KATALOG

Jeśli w dowolnym momencie przeglądania naszej strony masz pytania dotyczące naszych maszyn wyślij e-mail biuro@silos-bag.pl lub zadzwoń 698 456 746