Landtechnik Gut Renzow GmbH
specjalizuje się w imporcie i dystrybucji najnowocześniejszych południowoamerykańskich technologii w Europie w zakresie magazynowania plonów w silosach foliowych zaraz po zbiorach i bez konieczności suszenia.
Wychodząc na przeciw rozwiązania problemu rolników dotyczącego bezpiecznego i taniego magazynowania zbóż, prezentujemy innowacyjną technologię magazynowania zbóż w silosach foliowych maszynami rolniczymi RICHIGER.
Magazynowanie zbóż w silosach foliowych to bezpieczna i wypróbowana technologia stosowana od kilkunastu lat na całym świecie.W ostatnich latach w tym systemie zmagazynowano już ponad 300 mln ton zbóż. Metodę z powodzeniem stosujemy w małych jak i dużych gospodarstwach. Całkowicie lub częściowo zastąpiono tą metodą tradycyjne, konwencjonalne budowane kosztowne silosy.
Firma RICHIGER zaprojektowała i zbudowała innowacyjne maszyny oraz rękawy foliowe pozwalające dzisiaj na bardzo bezpieczne, tanie i mało pracochłonne przechowywanie wszystkich rodzajów zbóż w silosach foliowych. Teraz dzięki systemowi RICHIGER wygenerujesz większe zyski i zaoszczędzisz pieniądze z twojego gospodarstwa.
Maszyna RICHIGER GRAIN Bagger – workownica – pozwala na zmagazynowanie suchego zboża (w długim okresie) jak i wilgotnego (krótszym okresie). W odpowiednim dla nas terminie maszyną RICHIGER BAG Unloader – rozładowywacz – rozładujemy plony z silosa foliowego.
Możemy również wilgotne ziarno (kukurydza, zboże) zamienić na wysokowartościową paszę poprzez specjalnie zaprojektowany gniotownik GRAIN CRIMPING BAGGER – gniotownik – walcowy lub młotkowy, który w jednym etapie: gniecie i pakuje ziarno do silosa foliowego. Po upłynięciu miesiąca bez użycia dodatków chemicznych ziarno jest w silosie foliowym zakiszone na wysokojakościową karmę.